یکی از موارد بسیار مهمی که قبل از زندگی ، سفر و یا گرفتن اقامت در کشوری دیگر باید بررسی کنیم امنیت و آرامش محیط کشور مقصد است . در این مطلب سعی داریم امنیت و میزان اهمیت کشور قبرس شمالی نسبت به مردم و توریست ها را برسی کنیم .

 

قبرس شمالی یک جزیره در دریای مدیترانه میباشد و سالانه تعداد زیادی توریست و دانشجو از سراسر دنیا به این کشور سفر میکنند . درنتیجه برای دولت این کشور ، حفظ امنیت مردم در اولویت قرار دارد .

 قبرس شمالی در سال 2020 از نظر مجله فوربز اولین مرکز توریستی دنیا شناخته شده . رتبه جرم و جنایت در این کشور به قدری کم است که به عنوان امن ترین کشور کوچک جهان شناخته میشود .

Image

دیدن افراد در حال پیاده روی در اولین ساعات روز و آخرین ساعات شب در خیابان ها اصلا مسئله عجیبی نیست. در این کشور ترافیک ، آلودگی هوا ، آلودگی های صوتی ، مزاحمت و دردسرهای شهرهای بزرگ دیگر دنیا را از یاد میبرید.

سبک زندگی آرام مردمان قبرس شمالی ، درگیر نبودن سیاسی این کشور با کشورهای دیگر و تشکیل دادن درصد زیادی از جمعیت قبرس با توریست ها ، مسافران و دانشجویان باعث شده قبرس شمالی در صدر جدول کشورهای امن جهان باشد.

 

به دلیل اینکه قبرس یک جزیره است، رعایت مسائل امنیتی با سختگیری بسیار زیادی انجام میشود. امنیت این کشور به قدری زیاد است که حتی میتوان درب منزل را قفل نکرد.

در قبرس شمالی آمار جرم و جنایت بسیار پایین است و در این کشور آلودگی هوا، آلودگی صوتی و دردسرهای شهرهای بزرگ دیگر دنیا را از یاد میبرید.

اهمیت به سلامتی در قبرس شمالی 

قبرس شمالی کشوریست که برای سلامتی مردم خودت ارزش زیادی قائل است . خدمات درمانی در این کشور به محض گرفتن اقامت ، در بیمارستان های دولتی و خصوصی ، کاملا رایگان میباشد .

Image

در زمان همه گیری ویروس کرونا، قبرس شمالی یکی از کشورهایی بود که در آن شیوع ویروس بسیار کم و محدود بود.

زیرا دولت برای کنترل این بیماری اقدامات جدی و سختگیرانه ای تدبیر کرد. استفاده از ماسک در اماکن عمومی اجباری شده بود و توریست ها برای ورود به قبرس شمالی تحت آزمایش کووید قرار میگرفتند، در صورت منفی بودن تست که نهایتا 72 ساعت قبل از پرواز انجام میشد، اجازه ورود به کشور را داشتند.  علاوه بر نتیجه منفی تست، تمام مسافرانی که وارد کشور قبرس شمالی میشدند در صورت نداشتن دو دوز کارت واکسن به مدت 7 الی 14 روز قرنطینه میشدند. به همین دلیل آمار درگیری مردم این کشور با ویروس کرونا بسیار پایین بود.

 

یکی از خدمات تیم آقای ویلا همراهی با شما تا اقامت و خرید ملک در قبرس شمالی میباشد.

برای مشاوره رایگان اقامت و خرید ملک در قبرس شمالی با آقای ویلا ، به شماره 09121065850 تماس بگیرید 

 

همچنین میتوانید ویلاها و اپارتمان های زیبای قبرس شمالی را در این بخش ببینید :

 

خرید ملک شهرکی ساحلی استخردار در قبرس شمالی
موقعیتساحلی
متراژ زمین86 متر
مشخصه ملکشهرکی
70.5 هزار یورو
خرید ویلا شهرک ساحلی 420 قواره ای در قبرس شمالی
ویلا
کد ملک: 732
خرید ویلا شهرک ساحلی 420 قواره ای در قبرس شمالی
موقعیتساحلی
متراژ زمین320 متر
متراژ بنا200 متر
مشخصه ملکشهرکی
468.5 هزار یورو
خرید ویلا شهرکی در قبرس شمالی
ویلا
کد ملک: 752
خرید ویلا شهرکی در قبرس شمالی
موقعیتساحلی
متراژ بنا150 متر
مشخصه ملکشهرکی
117 هزار یورو
فروش ویلا در قبرس شمالی شهرک پلاک یک آب
ویلا
کد ملک: 761
فروش ویلا در قبرس شمالی شهرک پلاک یک آب
موقعیتساحلی
متراژ زمین16000 متر
متراژ بنا240 متر
مشخصه ملکشهرکی
58.5 هزار یورو

همچنین بخوانید:

 

در تماس باشید

  • شماره تماس 09121065850
  • ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • آدرس
    مازندران، کیلومتر 10 نوشهر به رویان