خرید ملک در قبرس شمالی، فروش و قیمت خانه، ویلا، آپارتمان در قبرس شمالی

خرید ملک در قبرس شمالی یکی از برترین مسیر های  سرمایه گذاری در خارج کشور میباشد که شما با ساده ترین و سریع ترین روش می توانید اقامت دائم قبرس را اخذ کنید. با داشتن تابعیت این کشور می توانید در تمامی کشور های عضو اتحادیه اروپا زندگی کنید.

قبرس شمالی نام سومین جزیره دریا مدیترانه است که به عنوان مروارید مدیترانه هم شناخته می شود. این جزیره یک مسیر ارتباطی بین سه قاره آسیا و آفریقا و اروپاست.

متراژ زمین86 متر
موقعیتساحلی
مشخصه ملکشهرکی
141 هزار یورو
خرید ویلا شهرک ساحلی 420 قواره ای در قبرس شمالی
ویلا
کد ملک: 732
متراژ زمین320 متر
متراژ بنا200 متر
موقعیتساحلی
مشخصه ملکشهرکی
937 هزار یورو
خرید ویلا شهرکی در قبرس شمالی
ویلا
کد ملک: 752
متراژ بنا150 متر
موقعیتساحلی
مشخصه ملکشهرکی
234 هزار یورو
فروش ویلا در قبرس شمالی شهرک پلاک یک آب
ویلا
کد ملک: 761
متراژ زمین16000 متر
متراژ بنا240 متر
موقعیتساحلی
مشخصه ملکشهرکی
117 هزار یورو
متراژ زمین150 متر
موقعیتساحلی
مشخصه ملکمستقل
147 هزار یورو
متراژ زمین50 متر
موقعیتساحلی
مشخصه ملکشهرکی
76.478 هزار یورو
متراژ زمین120 متر
موقعیتساحلی
مشخصه ملکشهرکی
120 هزار یورو
خرید ویلا در قبرس شمالی
ویلا
کد ملک: 745
متراژ زمین200 متر
متراژ بنا200 متر
موقعیتساحلی
مشخصه ملکشهرکی
296 هزار یورو
خرید ویلا استخردار در قبرس شمالی
ویلا
کد ملک: 737
متراژ زمین450 متر
متراژ بنا200 متر
موقعیتساحلی
مشخصه ملکشهرکی
230 هزار یورو
متراژ زمین120 متر
موقعیتساحلی
مشخصه ملکشهرکی
120 هزار یورو

قبرس شمالی یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری برای ایرانیان است. بعضی از ایرانیا ترجیح میدهند فرزندران خود را در دوره ابتدایی و متوسطه به قبرس بفرستند زیرا این کشور شرایط مناسبی را برای تحصیل فراهم کرده است.

قبرس شمالی فقط یک مقصد مهاجرتی برای تحصیل نیست بلکه برخی از مردم جهت فعالیت های اقتصادی خود هم راهی این کشور می شوند. از طرفی هم قبرس شمالی به عنوان یکی از بهترین مقاصد گردشگری هم به شمار می رود و هر ساله تورهای گردشگری زیادی از سمت ایران به این کشور زیبا و ساحلی سفر می کنند.

جهت خرید ملک در قبرس شمالی با بهترین و ارزان ترین قیمت با بهترین متریال ساخت میتوانید به وبسایت آقای ویلا مراجعه کنید.

فروش ملک در قبرس شمالی

جزیره زیبا قبرس در همسایگی کشور هایی مثل یونان و ترکیه قرار دارد. جزیره ای که موقعیت فوق العاده ای دارد. جزیره قبرس به دلیل امنیت بسیار بالا و مالیات پایین، عدم ورود به مسائل سیاسی و قوانین اقامتی برای مهاجر پذیری بالا این کشور به دلیل کم جمعیت بودن بومیان با عث شده خرید و فروش ملک در قبرس شمالی افزایش پیدا کند. شما می توانید جهت دیدن ملک های بیشتر در قبرس شمالی به وبسایت آقای ویلا مراجعه فرمایید.

مزایا خرید ملک در قبرس شمالی

در قبرس شمالی جهت خرید و فروش کردن خانه و ملک از پوند انگلستان استفاده می شود. وقتی خانه ای با پوند خریداری شود جهت فروش هم با پوند معامله می شود. این مزیت باعث شده که شما در هر شرایطی  ارزش و درآمد بالایی را از سرمایه گزاری به دست بیاورید.

هزینه خرید ملک در قبرس شمالی

اینکه شما بدانید چه مقدار میخواهید هزینه کنید و توقع شما از خانه ایی که میخواهید داشته باشید چیست در این کار تاثیر دارد. شما حداقل با  داشتن 1.5 میلیارد تومان میتوانید در قبرس شمالی ملک خریداری کنید.

شرایط خرید ملک در قبرس شمالی

مناطق اطراف دریای مدیترانه بهترین مقصد تعطیلات در دنیا هستند، اما بعضی از افراد فقط تعطیلات برایشان کافی نیست و میخواهند یک ملک را برای خودشان داشته باشند. قیمت ملک در قبرس شمالی از دیگر نقاط دریا مدیترانه ارزان تر است. این کشور شرایط جغرافیایی خوبی دارد و منطقه ای به دور از آلودگی است .

خرید ملک ارزان در قبرس شمالی

امروزه افراد زیادی به دنبال سرمایه گذاری بر روی مناطقی هستند که در کوتاه مدت یا بلند مدت برایشان سودآوری داشته باشد و بتوانند سرمایه خود را افزایش دهند. اگر به دنبال خرید ملک ارزان هستید قبرس شمالی گزینه مناسبی است.

 

اقامت قبرس شمالی با خرید ملک

اگر میخواهید به کشور قبرس شمالی بروید بهترین روش آن خرید ملک در قبرس شمالی است که می توانید در آن کشور به آسانی اخذ اقامت و تابعیت انجام دهید. قبرس شمالی یکی از کشور های نزدیک به ایران است که در سال های اخیر به خاطر داشتن دانشگاه های باکیفیت و مجهز، هزینه زندگی مقرون به صرفه، امکان اخذ ویزا و پاسپورت معتبر به یکی از کشور های مورد علاقه ایرانیان تبدیل شده است

 

 

 

دسترسی سریع

شهرها

در تماس باشید

  • شماره تماس 09121065850
  • ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • آدرس
    مازندران، کیلومتر 10 نوشهر به رویان