خرید ویلا در نوشهر مازندران شمال کشور | فروش و قیمت انواع ویلا ساحلی و شهرکی و جنگلی

نوشهر یکی از شهرهای توریستی و تجاری است که در شمال کشورمان قرار دارد این شهر با توجه به آب و هوای بسیار خوب و داشتن مناطق بکر و مجاورت با دریا و جنگل همیشه میزبان گردشگرانی است که از داخل و خارج کشور به این شهر سفر می کنند و در واقع یک شهر توریستی محسوب می شود و همین امر سبب شده خرید ویلا در نوشهر و سرمایه گذاری در این شهر رونق خوبی داشته باشد. علاوه بر این تنوع در انتخاب هنگام خرید به شما این امکان را می دهد که متناسب با بودجه و سلیقه خود بتوانید اقدام به خرید ویلا جنگلی، خرید ویلا ساحلی، ویلاباغ یا ویلا شهرکی و…. نمایید.
یک ویلای ساحلی با چشم انداز دریا می تواند توجه هر توریست یا مسافری را برای اقامت چند روزه جلب کند و همچنین شما با خرید یک ویلا جنگلی با ویو چشم نواز جنگل های سرسبز نوشهر این اطمینان را خواهید داشت که یک سرمایه گذاری امن در شمال کشور دارید که علاوه بر حفظ سرمایه و افزایش روز به روز ارزش آن می توانید درآمد قابل توجهی با اجاره ویلا در نوشهر کسب کنید، همینطور می توانید برای گذران اوقات فراغت از یک منطقه خوش آب و هوا لذت ببرید.

مشاهده بازدید مجازی خرید ویلا در شمال مازندران نوشهر
مشاهده ویدئو خرید ویلا در شمال مازندران نوشهر
خرید ویلا مستقل جنگلی دارای 260 متر زمین در نوشهر
17 ساعت پیش
ویلا
کد ملک: 5809
متراژ زمین260 متر
متراژ بنا260 متر
موقعیتجنگلی
مشخصه ملکمستقل
13 میلیارد تومان
خرید ویلا شهرکی جنگلی واقع در شهرک برند دارای 250 متر زمین نوشهر
5 روز پیش
ویلا
کد ملک: 5813
متراژ زمین610 متر
متراژ بنا250 متر
موقعیتجنگلی
مشخصه ملکشهرکی
30 میلیارد تومان
خرید ویلا نمامدرن شهرکی دارای 300 متر زمین در نوشهر
5 روز پیش
ویلا
کد ملک: 5814
متراژ زمین300 متر
متراژ بنا300 متر
موقعیتجنگلی
مشخصه ملکشهرکی
12 میلیارد تومان
فروش ویلا باغ مستقل جنگلی دارای 480 متر زمین در نوشهر
1 هفته پیش
ویلا
کد ملک: 5783
متراژ زمین480 متر
متراژ بنا200 متر
موقعیتجنگلی
مشخصه ملکمستقل
16 میلیارد تومان
خرید ویلا نماکلاسیک مستقل جنگلی در نوشهر
1 هفته پیش
ویلا
کد ملک: 5785
متراژ زمین250 متر
متراژ بنا250 متر
موقعیتجنگلی
مشخصه ملکمستقل
8.5 میلیارد تومان
خرید ویلا استخردار  شهرکی جنگلی در نوشهر
1 هفته پیش
ویلا
کد ملک: 5790
متراژ زمین400 متر
متراژ بنا260 متر
موقعیتجنگلی
مشخصه ملکشهرکی
18 میلیارد تومان
خرید ویلا جنگلی شهرکی با 370 متر زمین در نوشهر
1 هفته پیش
ویلا
کد ملک: 5791
متراژ زمین370 متر
متراژ بنا180 متر
موقعیتجنگلی
مشخصه ملکشهرکی
9 میلیارد تومان
خرید ویلا دوبلکس جنگلی دارای 290 متر زمین در نوشهر
1 هفته پیش
ویلا
کد ملک: 5792
متراژ زمین290 متر
متراژ بنا180 متر
موقعیتجنگلی
مشخصه ملکمستقل
9 میلیارد تومان
خرید ویلا دوبلکس شهرکی  دارای 240 متر زمین در نوشهر
1 هفته پیش
ویلا
کد ملک: 5793
متراژ زمین240 متر
متراژ بنا180 متر
موقعیتجنگلی
مشخصه ملکشهرکی
9 میلیارد تومان
فروش ویلا نمامدرن شهرکی جنگلی 290 متر زمین در نوشهر
1 هفته پیش
ویلا
کد ملک: 5794
متراژ زمین290 متر
متراژ بنا390 متر
موقعیتجنگلی
مشخصه ملکشهرکی
17 میلیارد تومان
خرید ویلا شهرکی جنگلی دارای 310 متر زمین در نوشهر
1 هفته پیش
ویلا
کد ملک: 5795
متراژ زمین310 متر
متراژ بنا350 متر
موقعیتجنگلی
مشخصه ملکشهرکی
16 میلیارد تومان
خرید ویلا شهرکی جنگلی با 525 متر زمین در نوشهر
2 هفته پیش
ویلا
کد ملک: 5774
متراژ زمین525 متر
متراژ بنا250 متر
موقعیتجنگلی
مشخصه ملکمستقل
8 میلیارد تومان

نکات خرید ویلا در نوشهر

هنگام خرید ویلا در نوشهر باید به نکاتی از جمله محل قرار گیری ویلا، میزان بودجه ای که در دسترس دارید، اعتبار سند یا قولنامه و امکانات ویلای خریداری شده توجه کنید. بدین منظور می توانید از مشاوران ملکی که در این زمینه تبحر کافی دارند کمک بگیرید و با خیال راحت ویلای مورد علاقه خود را متناسب با بودجه ای که در دسترس دارید خریداری کنید.
به دلیل شرایط ویژه نوشهر که به عنوان یک قطب گردشگری محسوب می شود تقاضای زیادی برای خرید ویلا در این شهر وجود دارد.
خرید ویلا در این شهر یک سرمایه گذاری موفق و سود آور محسوب می شود. بهتر است قبل از امضاء کردن قراردادهای مربوط به خرید ویلا حتما از ویلای مورد نظر بازدید کنید و همه موارد را به درستی چک کنید.

فروش ویلای ساحلی در نوشهر


در شهر نوشهر گزینه های متنوعی از خرید و فروش ویلا وجود دارد فروش ویلا ساحلی در نوشهر با توجه به چشم انداز دریا از رونق خوبی برخوردار است و طرفداران زیادی دارد و املاکی های زیادی هستند که موارد متنوعی از فروش ویلا ساحلی در جای جای این شهر دارند پس شما می توانید بدون هیچ نگرانی با توجه به بودجه ای که کنار گذاشته اید اقدام به خرید ویلای مورد نظر خود در نوشهر کنید. ویلاهای ساحلی در اندازه های متنوع و با امکانات متنوعی در نوشهر آماده فروش هستند که دست شما را برای انتخاب و خرید متناسب با بودجه ای که دارید باز میگذارد و درواقع می توانید بهترین گزینه را انتخاب و خریداری نمایید.

قیمت ویلا در نوشهر


قیمت ویلا در نوشهر از جمله مواردی است که در زمان خرید ویلا بیشتر از هر مورد دیگری به چشم می آید. بررسی قیمت ویلا از جمله موارد آگاهانه ای است که باید در همان ابتدای سرمایه گذاری به آن توجه داشته باشید. با توجه به تنوع زیاد ویلا در منطقه نوشهر قیمت های متعددی از ویلا به شما پیشنهاد می شود ویلای ساحلی، ویلا خط دریا، ویلا جنگلی، ویلا شهرکی و… همه از مواردی هست که می توانید انتخاب کنید و هر کدام با توجه به امکانات و متراژ و محدوده ای که قرار دارد قیمت مختص به خود را دارد.

ویلا نوشهر خط دریا


همان طور که بیان کردیم با توجه به تقاضای زیادی در بخش سرمایه گذاری و خرید ویلا در نوشهر طیف وسیعی از ویلا در مناطق ساحلی، جنگلی ، خط دریا و .... وجود دارد که هر کدام با توجه به مکانی که در آن ساخته شده اند قیمت های متنوعی دارند ویلای خط دریا از جمله مناطقی است که در جای دیدنی و خاطره انگیز خط دریا ساخته شده و طرفداران زیادی نیز دارد شما نیز اگر به این مکان دیدنی علاقمند هستید می توانید از ویلاهای خط دریا دیدن کنید و اقدام به خرید نمایید.

فروش ویلا در نوشهر خط دریا


سرمایه گذاری و خرید و فروش ویلا در نوشهر به عنوان بهترین راه برای کسب سود و در آمد در این شهر به حساب می آید. فروش ویلا در نوشهر خط دریا نیز از جمله مواردی است که با توجه به تقاضای زیاد برای خرید آن به عنوان یکی از بهترین نقاط این شهر شمالی رونق خوبی دارد و به عنوان یک سرمایه گذاری امن در نوشهر محسوب می شود که همه ساله گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند در واقع اکثر افراد هنگام اقامت در نوشهر ترجیح میدهند از ویو لذت بخش دریا بهره ببرند.

ویلا سنددار در نوشهر


بعضی از افراد هنگام خرید ملک ترجیح می دهند ملک مورد نظر سند دار باشد ویلا سند دار در نوشهر نیز مشتریان خاص خود را دارد، گاهی نیز افراد متناسب با بودجه ای که دارند ترجیح میدهند ویلای قولنامه ای اما بزرگتری را خریداری نمایند درواقع این مورد که شما تقاضای خرید ویلا سنددار یا قولنامه ای را نمایید بستگی به انتخاب خودتان دارد و مشاوران باتجربه با توجه به درخواست شما گزینه های سند دار یا قولنامه ای را معرفی می کنند. بررسی سند و یا وکالتنامه که از اعتبار قانونی برخوردار باشد نیز توسط مشاوران املاک انجام می شود و شما می توانید با خیال راحت نسبت به خرید ویلا اقدام نمایید.

خرید ویلا باغ در نوشهر


با خرید ویلا باغ در نوشهر علاوه بر اینکه می توانید با داشتن یک ملک شخصی برای گذراندن اوقات فراغت و تعطیلات از آن استفاده کنید از طرفی یک سرمایه گذاری بلند مدت نیز به حساب می آید. اگر چه خرید زمین و طلا امروزه در سرمایه گذاری نقش بسزایی دارد اما به جرات می توان بیان کرد که خرید ویلا باغ در نوشهر به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت علاوه بر حفظ اصل سرمایه موجب کسب در آمد مطلوب می شود.

خرید ویلا لوکس در نوشهر


نوشهر به دلیل برخوردار بودن از آب و هوای بسیار عالی و بکر بودن منطقه و وجود جنگل و دریا به عنوان یک منطقه توریستی زبان زد بوده و همه افراد از گوشه کنار کشور و حتی خارج از کشور به این منطقه مسافرت می کنند. ویلاهای لوکس و لاکچری فوق العاده با طراحی و زیبایی خاصی در همه مناطق نوشهر از جمله ساحلی، کنار دریا و جنگلی دیده می شود. خرید ویلا لوکس در نوشهر چه بسا به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت به حساب می آید از طرفی برای گذراندن تعطیلات بهترین گزینه محسوب می شود.

سرمایه گذاری در شهر نوشهر


نوشهر یکی از شهرهای تجاری و دیدنی استان مازندران است که با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دارد همه ساله میزبان گردشگران داخلی و خارجی است که به این منطقه سفر می کنند. طبیعتا با توجه به این اوصاف سرمایه گذاری در شهر نوشهر عاقلانه ترین کار است چرا که از طریق سرمایه گذاری در این منطقه شمالی می توانید کسب درآمد بالایی داشته باشید و همه ساله با ورود گردشگران از طریق اجاره ویلای خود به صورت مقطعی درآمد چشمگیری خواهید داشت و در اندک زمانی نه تنها هزینه ای که برای خرید ملک پرداخت کرده اید بلکه چند برابر آن به حساب شما باز خواهد گشت.

جاذبه های گردشگری نوشهر


نوشهر یکی از شهرهای شمالی است که از جنوب به کوه های البرز ، از شمال به دریای خزر ، از غرب به چالوس و از شرق نیز به شهرستان نور متصل می شود. جاذبه های گردشگری زیادی در این منطقه وجود دارد که زیبایی خاصی به این منطقه بخشیده است.
دریاچه ارواح، نقاط جنگلی در شمال، باغ گیاه شناسی، تنگه و سایر موارد دیگر از جمله جاذبه های گردشگری در نوشهر هستند.

سخن پایانی


شهر نوشهر یکی از مناطق تجاری و توریستی استان مازندران است که سرمایه گذاری در این منطقه بسیار مطلوب بوده و با خرید ویلا در این منطقه می توانید به درآمد بالایی دست پیدا کنید و همچنین با داشتن یک ویلا در یک منطقه خوش آب و هوا اوقات فراغت خود را در کنار خانواده لذت ببرید.

بهتر است قبل از خرید با کارشناسان مستر ویلا در این زمینه مشورت کنید. ما با بررسی شرایط، سلیقه و بودجه شما، گزینه های متفاوتی را پیش روی شما قرار خواهیم داد که در نهایت بتوانید خانه ایده آل تان را پیدا کنید.

مشاور املاک آقای ویلا فعال در زمینه خرید ملک در قبرس شمالی و خرید ویلا در شمال و مازندران و شهر های نوشهر و رویان و متل قو و... میباشد. میتوانید جهت دیدن ملک های های بیشتر به سایت ما مراجعه فرمایید.

 

دسترسی سریع

شهرها

در تماس باشید

  • شماره تماس 09121065850
  • ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • آدرس
    مازندران، کیلومتر 10 نوشهر به رویان